Blog > Bezpečnostní systém JABLOTRON 100

Bezpečnostní systém JABLOTRON 100

Jak si ochránit svůj majetek, byt, kancelářské prostory, sklady, dílny anebo obchody? Revoluční řešení přináší bezpečnostní systém JABLOTRON 100. Zastane ochranu proti napadení, požáru a dokonce se postará o funkci inteligentního řešení domu. Zabezpečte svůj majetek a zajistěte si tak klidný spánek moderně a jednoduše!

Oceníte nadčasové domovní automatizace

Chytrý JABLOTRON 100 dokáže ovládat spotřebiče na dálku a řídit topení. Disponuje detektorem na otevření nebo zavření garážových vrat, to vše díky dálkovému ovladači.

Technické parametry potěší

·        Až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón pro přiřazení detektorů, klávesnic a ovladačů, sirén a dalších prvků

·        Až 300 uživatelských kódů

·        Až 15 sekcí

·        Až 32 výstupů, které lze programovat

·        20 vzájemně nezávislých kalendářů

·        SMS reporty ze systému až pro 30 uživatelů

·        SMS a hlasové reporty může používat 15 uživatelů

·        5 volitelných protokolů pro PCO

V ústředně systému je zabudovaný GSM/GPRS/LAN komunikátor. Díky propracovanému systému probíhá hlasová, SMS nebo GPRS komunikace s koncovými uživateli či středisky PCO (Pulty centralizované ochrany). Dominuje 1GB velkou paměťovou kartu pro uložení dat, vkládáním hlasových zpráv, ukládáním snímků, apod.

Výhody bezpečnostního systému

Snadné ovládání – zapomeňte na problémy s obsluhou JABLOTRON 100. Jeho ovládání zvládne i technicky nezdatný uživatel.

Moderní design – zabezpečení domu nemusí představovat obyčejná krabice na zdi. JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci s designéry, kteří chápou potřeby moderně řešeného domova.

Rychlá instalace – díky bezdrátovému řešení se instalace vyhýbá obloukem náročným stavebním úpravám. Objevte jednoduchost instalace, kterou raději ponechejte v rukách profesionálů. Tým odborníků vám poradí s nejúčinnějším rozmístěním prvků EZS a zodpoví všechny důležité otázky zabezpečení domu.

Velkorysá cena – těšte se na mimořádně příjemnou cenu, která nezatíží váš rodinný rozpočet.

 

Rozličné možnosti využití – klíčovým úkolem JABLOTRON 100 je ochrana proti zlodějům, ale dokáže varovat před požárem anebo únikem plynu. Zajistí i další komfortní funkce, zapínání a vypínání topení či obsluhu garážových vrat.

Systém ovládání na dálku – obsluhu pomocí internetu si ihned zamilujete. Pokud máte po ruce počítač, telefon či tablet, připojíte se k systému kdykoliv a odkudkoliv.

Zabezpečení domu v hlavní roli

Pokud prahnete po pocitu bezpečí a maximální ochraně majetku, nepouštějte se do instalace JABLOTRON 100 sami. Dopřejte si nepřetržitý dohled, který zaručuje v případě poplachu okamžitý zásah. Specialisté naší společnosti Top Security s. r. o. vám bezpečnostní systém profesionálně instalují a zapojí na náš pult centralizované ochrany. Obraťte se na nás, jsme připraveni po celé České republice, momentálně disponujeme sítí 14 poboček. Zabezpečování objektů je pro nás hračka.

 


30.11. 2015 12:31

Další články z našeho blogu

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak zabezpečit chatu ještě před zimou?

Chatařská sezóna končí, zlodějům naopak začíná. Překonat totiž „mizerné“ zabezpečení chat a chalup někde na samotě u lesa není vůbec složité. A tak jsou vloupačky do rekreačních obydlí pro zloděje stále výhodný byznys. Krade se všude, bez ohledu na kraj, a tak byste neměli nechávat zabezpečení vašeho víkendového... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Máte v bytovém domě kamerový systém? Možná vám hrozí pokuta 5 milionů

Bezpečnostní kamerový systém je účinné řešení při boji se zločinem. Slouží jako výstraha kriminálním živlům a dokáže i usvědčit zloděje. Kamery po bytovém domě ale nemůžete umístit jen tak, kam se vám zlíbí... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak zabezpečit dům před odjezdem… kamkoliv

Jak dlouho vám trvá vydělat 30 tisíc korun? Někomu měsíc, někomu dva a někomu třeba jen půl hodiny. Ptáte se, čím se musíte stát, abyste brali takové peníze za tak krátkou dobu? Stačí být průměrný zloděj. Podle policejních statistik sice počet vloupání do domů a bytů meziročně klesá, zato průměrná škoda při vloupání stoupla na... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Chytré kamery – chytře v bezpečí

Potřebujete dohlédnout na váš majetek, ale zároveň být v tu samou dobu na druhé straně republiky? Nemusíte být na dvou místech zároveň, ani zaměstnávat další pomocnou sílu, když vlastníte bezpečnostní kamerový systém. Ten je v dnešní době jedním z nejpohodlnějších systémů vůbec. A když má navíc vlastní… celý článek >

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 9900,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací