Poptávka zabezpečení kanceláří >

Zabezpečení kanceláří

Realizace komplexního zabezpečení kanceláří ve firemních objektech i soukromých interiérech je spolehlivou cestou, jak zajistit bezpečí osob, majetku i důležitých dat a tím i celého vašeho podnikání.

Moderní a efektivní způsoby zabezpečení kanceláříZabezpečení kanceláře

Kancelářské prostory jsou nedílnou součástí většiny firem. Protože jsou v kancelářích uchovávána důležitá data, dokumenty, smlouvy nebo faktury a bývá zde umístěno technické vybavení ve formě počítačů, tabletů, skenerů, kopírek, projektorů a dalšího nezbytného vybavení, je důležité tyto prostory dobře zabezpečit. Komplexní zabezpečení kanceláře může mít podobu elektronického zabezpečení, které je vhodné doplnit o fyzickou ostrahu.

Elektronické zabezpečení kanceláří

Základem zabezpečení kanceláří by měl být elektronický zabezpečovací systém, který dokáže pokrýt všechny alternativy možného nebezpečí. Víceúrovňové zabezpečení vytvoří celkovou ochranu malých i velkých kancelářských prostor. Spolehlivé zabezpečovací systémy od značek Jablotron, Paradox, ESSER, Honeywell, TEXECOM, ROSCI a dalších jsou využívány u řady společností jako spolehlivá ochrana kanceláří.

Komplexní systém zabezpečení vám přinese dokonalou kontrolu

EZS – elektronické zabezpečovací systémy

Součástí zabezpečovacích systémů pro kanceláře může být řada praktických prvků zabezpečení. Patří sem především elektronické zabezpečovací systémy, jako jsou detektory, čidla a alarmy, jejichž typ a rozmístění se vybírá na míru konkrétního objektu a jeho vnitřního uspořádání. EZS střeží kanceláře především v době, kdy jsou prázdné.

CCTV – kamerové systémy

Vysoce účinné jsou také kamerové systémy, které poskytují okamžitý přehled o všech snímaných prostorách. Moderní kamerové systémy nabízejí funkce živého sledování prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu, funkce nočního vidění, termo zobrazení, uchovávají záznam, mohou detekovat vandalismus, rozpoznávat osoby nebo provádět jejich počítání. Monitoring kamerových systémů může provádět fyzická ostraha nebo mohou být připojeny na vzdálený pult centrální ostrahy (PCO). Na ten mohou být připojeny i EZS. Jedná se o praktické zabezpečení kanceláří na dálku.

EPS – elektronická požární signalizace

Před živelnými pohromami, jako je požár, únik vody nebo plynu, doporučujeme instalaci elektronické požární signalizace (EPS), která dokáže včas signalizovat nebezpečí.

ACS – přístupové systémy

Chytrou součástí zabezpečení kanceláří jsou také přístupové systémy (ACS), jejichž primární funkcí je vpustit do kanceláře jen osobu s přístupovým identifikátorem (čipem, kartou, kódem, registrovaným otiskem prstu atd.). Pomocí přístupových systémů lze kancelářské prostory rozdělit na různé úrovně a každému zaměstnanci povolit vstup jen do přidělených úrovní.

Kontrola kanceláří fyzickou ostrahou

Přestože jsou elektronické systémy pro zabezpečení kanceláří stále na vzestupu, je fyzická ostraha stále nedílnou součástí bezpečnostních služeb v kancelářských prostorách. Strážní kontrolují a vyhodnocují kamerové záznamy, provádějí pochůzky po objektu a v případě rizikových situací okamžitě zasahují. Zejména v nočních hodinách je kontrola prováděná fyzickou ostrahou velmi důležitá, protože může odstrašit potencionální zloděje.

Další služby

V případě kancelářských prostor je důležité myslet i na vzhled a čistotu prostředí. Řada kanceláří slouží pro schůzky s obchodními partnery, proto by měly prostory vypadat reprezentativně. K tomu jsou určeny služby facility managementu, v rámci kterého lze zajistit úklid kanceláří, péči o okolí budov (sekání trávy, hrabání listí, úklid sněhu atd.). Sjednat si lze také administrativní facility management (správu smluv, dokumentů apod.).

 

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Svěřte revize EPS do rukou odborníků

Elektronická požární signalizace tvoří důležitou součást protipožární ochrany objektů. Aby EPS plnila svůj účel, je nutné provádět její pravidelné revize. EPS spadá pod vyhrazená požární bezpečnostní zařízení varující před vznikem požáru. Jejich provoz je dán výrobcem, ale údržbu a revize stanovuje vyhláška 246/2001 Sb, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak využít nejmodernější technologie k nepřetržité ochraně svého domova?

„Osmatřicetiletý muž se večer vloupal do rodinného domu. Ukradl předměty v hodnotě 50 000 Kč.“ „V noci na Jičínsku došlo ke krádeži zahradní techniky za 80 000 Kč.“ „Do bytu se vloupal neznámý pachatel a způsobil škodu přes 100 000 Kč.“ Jsou vám tyto věty povědomé? Ještě aby ne, když je v televizi slýcháme dnes ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Mobilní turnikety – ideální zabezpečení vstupu na stavbu

Každé staveniště je potenciálně nebezpečné. V případě, že by se do areálu stavby dostala cizí osoba a zranila se, měl by zhotovitel stavby obrovský problém. Základní požadavky na zajištění staveniště stanovuje nařízení vlády č. 591/2006 Sb. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je nezbytné i z jiného důvodu. Na staveništích se obvykle ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

Kdo nic nemá, nic neztratí. Ostatní musí počítat s potenciálním rizikem a důkladně se na něj připravit. Jak na to? Existují v zásadě dvě základní možnosti. Mít našetřeno dostatek peněz, aby vás případná ztráta majetku existenčně neohrozila, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Ušetří čas, peníze i nervy. Jak funguje elektronický přístupový systém a kdy jej oceníte?

Elektronický přístupový systém představuje soubor technických komponent, které evidují přístupy do budovy, vyhodnocují je, a společně jsou čím dál častěji používané pro zabezpečení firem, bytových objektů i škol. Na jaké bázi ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

5 tipů, jak ochránit majetek před odjezdem na dovolenou

Sezóna dovolených pokračuje – a tak většina domácností zůstává opuštěná. Nenechávejte otevřeno zlodějům. Zabezpečte váš majetek, abyste si mohli vychutnat bezstarostné volné dny. Naplno a bez stresu. celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 17200,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací