Poptávka zabezpečení firmy >

Zabezpečení firem

Investice do zabezpečení firmy, dílny či různých skladů a podobných objektů se rozhodně vyplatí a to nejen z důvodu ochrany majetku.

Základní konfigurace a orientační cena zabezpečení firmy

Každá firma i objekt má specifické vlastnosti - rozloha, počet kanceláří, počet vstupů, počet oken, balkon atd. Tyto faktory a řada dalších jsou podstatné pro návrh nejlepšího, efektivního a také ekonomicky nejvýhodnějšího řešení systému pro zabezpečení firmy. Z toho důvodu Vám můžeme přesnou cenu za realizaci zabezpečení Vaší firmy sdělit až po konzultaci.

Orientační cena zabezpečení firmy

Chcete znát orientační cenu realizace profesionálního zabezpečení větší firmy? Připravili jsme pro vás ceník typové instalace zabezpečení pro firmu:

Zabezpečení firmy - cena a typová instalace

Typová instalace pro vzorovou firmu je připravena v hybridní verzi s preferencí bezdrátového připojení, které je šetrné k interiéru firmy a výrazně zkracuje čas, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

  • Ústředna s GSM a LAN komunikátorem umožňujícím komunikaci s bezpečnostním centrem, mobilními telefony uživatelů a s webovou samoobsluhou.
  • Součástí ústředny je rádiový modul, který zajišťuje komunikaci s bezdrátovými komponenty systému
  • Hlavní sběrnicový přístupový modul s RFID čtečkou, klávesnicí, displejem a revolučním ovládáním je opatřen 12 ovládacími segmenty pro snadné zajištění a odjištění systému, včetně samostatného hlídání 7 kanceláří, zasedací místnosti, kuchyňky a serverovny.
  • Modulem lze navíc ovládat závoru na parkovišti a přivolat pomoc v tísni
  • Druhý přístupový modul s RFID čtečkou je umístěn v druhém patře a slouží k samostatnému ovládání zabezpečení serverovny
  • Instalace počítá s 13 pohybovými detektory, 7 magnetickými detektory otevření dveří, 2 detektory tříštění skla a 5 požárními detektory
  • Interní sirény pro signalizaci poplachů jsou umístěny v prvním i druhém patře
  • Venkovní siréna je nainstalována na fasádě sídla firmy směrem k příjezdové cestě
  • Součástí dodávky je ovládání závory parkoviště pomocí 2 klíčenek, prozvoněním z mobilního telefonu uživatelů nebo z ovládacího segmentu přístupového modulu v přízemí
  • Pro pracovníky firmy je připraveno 16 ovládacích identifikačních karet

Cena vzorové instalace včetně profesionální montáže je 63 335 Kč včetně DPH.

Co Vám přinese moderní zabezpečení firem

Správně zvolený a odborně nastavený a nainstalovaný systém pro zabezpečení firem snižuje či úplně ruší možnost, že přijdete o majetek. Moderní systémy pro zabezpečení firem mají samozřejmě řadu dalších výhod. Součástí profesionálního zabezpečení firmy může být například také propracovaný docházkový systém. Vybrané detektory hlídají objekt non-stop. Senzory dokáží včas odhalit či zamezit vzniku požáru, nebo například únik plynu či zvýšenou hladinu vody. Systémy pro zabezpečení firmy s vámi budou komunikovat prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu či počítače a jsou připojeny na speciální tísňovou linku.

Velmi praktická je instalace vstupních turniketů a bezpečnostních rámů a skenerů. Turnikety mohou být součástí přístupových systémů. Pomocí skenerů a rámů lze snadno prověřit, zda nejsou do firem vnášeny nebezpečné předměty nebo zda není naopak něco vynášeno. Aby bylo zabezpečení komplexní, nesmí se zapomenout ani na zabezpečení dat v rámci kybernetické bezpečnosti.

Stručné shrnutí výhod moderního zabezpečení firem

Součástí zabezpečení by měla být také fyzická ostraha firem 

V souvislosti se zabezpečením firem se jako významný bezpečnostní prvek jeví využití strážných fyzické ostrahy. Ta může provádět řadu činností:

Strážní službu lze vykonávat podle předem domluvených časů a to i v non-stop režimu 24/7. Ostraha firem by měla být nejen fyzicky zdatná, ale měla by také firmu vhodně reprezentovat. Proto si můžete vybrat, zda využijete ostrahu v uniformě, v obleku nebo ostrahu v civilu.

Další služby pro firmy

V rámci služeb pro vás můžeme obstarat i další činnosti:

Recepční služby - obsluha recepce řádně vyškolenými pracovníky je velkým benefitem, protože recepce je zpravidla první místo, se kterým přicházejí vaši klienti i zaměstnanci do kontaktu.

Facility management - kromě administrativního a technického facility managementu pro vás zajistíme také kompletní starost o zeleň zahrnující údržbu zelených ploch, úklid spadaného listí, odklízení sněhu či údržbu přístupových komunikací.

Úklid firem - Čisté a bezpečné pracovní prostředí je vizitkou každé firmy. Svěřte úklid do našich rukou a spolehněte se na to, že úklid bude proveden precizně, s využitím moderní úklidové techniky a ekologicky šetrných prostředků.

Požární zabezpečení - včasné varování proti požáru je základem bezpečnosti. Služby požární ochrany zajistí, že vaše elektronická požární signalizace bude vždy funkční. Postaráme se o montáž, servis i revize vaší EPS.

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Svěřte revize EPS do rukou odborníků

Elektronická požární signalizace tvoří důležitou součást protipožární ochrany objektů. Aby EPS plnila svůj účel, je nutné provádět její pravidelné revize. EPS spadá pod vyhrazená požární bezpečnostní zařízení varující před vznikem požáru. Jejich provoz je dán výrobcem, ale údržbu a revize stanovuje vyhláška 246/2001 Sb, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak využít nejmodernější technologie k nepřetržité ochraně svého domova?

„Osmatřicetiletý muž se večer vloupal do rodinného domu. Ukradl předměty v hodnotě 50 000 Kč.“ „V noci na Jičínsku došlo ke krádeži zahradní techniky za 80 000 Kč.“ „Do bytu se vloupal neznámý pachatel a způsobil škodu přes 100 000 Kč.“ Jsou vám tyto věty povědomé? Ještě aby ne, když je v televizi slýcháme dnes ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Mobilní turnikety – ideální zabezpečení vstupu na stavbu

Každé staveniště je potenciálně nebezpečné. V případě, že by se do areálu stavby dostala cizí osoba a zranila se, měl by zhotovitel stavby obrovský problém. Základní požadavky na zajištění staveniště stanovuje nařízení vlády č. 591/2006 Sb. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je nezbytné i z jiného důvodu. Na staveništích se obvykle ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

Kdo nic nemá, nic neztratí. Ostatní musí počítat s potenciálním rizikem a důkladně se na něj připravit. Jak na to? Existují v zásadě dvě základní možnosti. Mít našetřeno dostatek peněz, aby vás případná ztráta majetku existenčně neohrozila, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Ušetří čas, peníze i nervy. Jak funguje elektronický přístupový systém a kdy jej oceníte?

Elektronický přístupový systém představuje soubor technických komponent, které evidují přístupy do budovy, vyhodnocují je, a společně jsou čím dál častěji používané pro zabezpečení firem, bytových objektů i škol. Na jaké bázi ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

5 tipů, jak ochránit majetek před odjezdem na dovolenou

Sezóna dovolených pokračuje – a tak většina domácností zůstává opuštěná. Nenechávejte otevřeno zlodějům. Zabezpečte váš majetek, abyste si mohli vychutnat bezstarostné volné dny. Naplno a bez stresu. celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 17200,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací