Poptávka zabezpečení prodejny >

Zabezpečení prodejny

Investice do zabezpečení prodejny se rozhodně vyplatí a to nejen z důvodu ochrany majetku. Případné zloděje ve většině případů odradí pouhý pohled na zabezpečovací systém nebo ostrahu prodejny.

Co Vám přinese moderní zabezpečení prodejny

Správně zvolený a profesionálně nastavený a nainstalovaný systém pro zabezpečení prodejny snižuje či úplně ruší možnost, že přijdete o majetek. Moderní systémy pro zabezpečení prodejny mají samozřejmě řadu dalších výhod. Součástí profesionálního zabezpečení prodejny může být například také propracovaný docházkový systém. Vybrané detektory zabezpečovacího systému hlídají objekt non-stop. Senzory dokáží včas odhalit či zamezit vzniku požáru, nebo například únik plynu či zvýšenou hladinu vody. Systém pro zabezpečení prodejny s vámi bude komunikovat přes mobil, tablet nebo například notebook. Upozornit na riziko může i ostrahu prodejny. Bezpečnostní sysém může být připojen na speciální tísňovou linku bezpečnostního centra. Jedná se o praktický způsob, jak zajistit zabezpečení zboží (např. zabezpečení textilu, potravin, elektroniky, atd.)
Abyste vytvořili komplexní zabezpečení prodejny, je vhodné elektronické zabezpečovací systémy kombinovat i s ostatními způsoby ochrany, jako je využití ostrahy prodejny, instalace kamerových systémů pro prodejny, přístupových systémů a elektronické požární signalizace. Zejména retail (maoobchod) se stává terčem krádeží, proto myslete na zabezpečení svého obchodu a předcházejte škodám na majetku.

Základní konfigurace a orientační cena zabezpečení prodejny

Každá prodejna má specifické vlastnosti - rozloha, počet regálů, počet pater, počet kanceláří, vstupů, oken, atd. Tyto faktory a řada dalších jsou podstatné pro návrh nejlepšího, efektivního a také ekonomicky nejvýhodnějšího řešení systému pro zabezpečení prodejny. Z toho důvodu Vám můžeme přesnou cenu za realizaci zabezpečení Vaší prodejny sdělit až po konzultaci. Pro zabezpečení obchodu je vhodný například systém EPIR3. Cena za kopletní sadu EPIR3 pro zabezpečení prodejny je 4.990 Kč včetně DPH.

Minialarm EPIR 3 – velký hlídač v malém balení

Zabezpečení prodejny - cena a typová instalace

Věděli jste, že v minulém roce došlo na území ČR k více než 50 000 vloupání? Kromě domů, bytů a chat se zloději ve velké míře zaměřili i na prodejny, obchody i další komerční prostory. Zkušenosti Policie ČR ukazují, že vynalézavost zlodějů v překonávání zámků a dalších prvků mechanického zabezpečení je téměř nekonečná. Co s tím? Jak ochránit váš majetek? Ideálním řešením pro zabezpečení prodejny, ale i např. skladu, garáže či sklepa je elektronický minialarm EPIR 3. Jedná se o vysoce účinný zabezpečovací systém, který vyniká svou jednoduchostí, efektivitou a spolehlivostí. Ochrání dokonce i objekty bez elektrické přípojky díky možnosti napájení z externího akumulátoru či solárního panelu (nutno dokoupit). Instalaci a obsluhu zvládnete sami a velmi vás potěší i dostupná cena.

Co minialarm EPIR 3 umí?

Alarm EPIR 3 na první pohled vypadá jen jako běžné čidlo pohybu, avšak zdání klame. Malé, ale důmyslné zařízení v sobě skrývá:

Jak minialarm EPIR 3 chrání?

Pokud dojde k narušení sledovaného prostoru, alarm může zareagovat hned několika způsoby. Pošle vám např. varovnou SMS nebo i rovnou zavolá. Pomocí mikrofonu v zařízení, si budete moci poslechnout, co se na místě děje. Alarm dokáže vyrozumět také např. nejbližší policejní služebnu nebo bezpečnostní agenturu. SIM karta není součástí balení, ale získat ji je maličkost. Požádejte tzv. „předplacenku“ či o mini tarif, který je určen zvláště pro tato zařízení.

Nebude mne alarm rušit zbytečně?

Elektronický zabezpečovací systém EPIR3 je sice malý, ale ne hloupý. Inteligentní nastavení čidla pohybu dokáže rozlišit, zda se jedná např. o pohyb malého zvířete (myš, pták, pes, kočka), nebo jestli vás navštívil skutečný lupič.

Může EPIR3 hlídat i větší prostory?

Ano, EPIR3 můžete využít i pro zabezpečení větší prodejny atd. díky možnosti rozšířit zařízení o další pomocné prvky. Pořiďte si k němu bezdrátové detektory, sirénu, klávesnici, detektor kouře, dveřní čidlo atd. a získáte plnohodnotný systém, který bude vaše prostory hlídat lépe než pes Baskervilský!

Cena

Cena minialarmu EPIR 3 je 4.990 Kč s DPH.

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Svěřte revize EPS do rukou odborníků

Elektronická požární signalizace tvoří důležitou součást protipožární ochrany objektů. Aby EPS plnila svůj účel, je nutné provádět její pravidelné revize. EPS spadá pod vyhrazená požární bezpečnostní zařízení varující před vznikem požáru. Jejich provoz je dán výrobcem, ale údržbu a revize stanovuje vyhláška 246/2001 Sb, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak využít nejmodernější technologie k nepřetržité ochraně svého domova?

„Osmatřicetiletý muž se večer vloupal do rodinného domu. Ukradl předměty v hodnotě 50 000 Kč.“ „V noci na Jičínsku došlo ke krádeži zahradní techniky za 80 000 Kč.“ „Do bytu se vloupal neznámý pachatel a způsobil škodu přes 100 000 Kč.“ Jsou vám tyto věty povědomé? Ještě aby ne, když je v televizi slýcháme dnes ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Mobilní turnikety – ideální zabezpečení vstupu na stavbu

Každé staveniště je potenciálně nebezpečné. V případě, že by se do areálu stavby dostala cizí osoba a zranila se, měl by zhotovitel stavby obrovský problém. Základní požadavky na zajištění staveniště stanovuje nařízení vlády č. 591/2006 Sb. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je nezbytné i z jiného důvodu. Na staveništích se obvykle ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

Kdo nic nemá, nic neztratí. Ostatní musí počítat s potenciálním rizikem a důkladně se na něj připravit. Jak na to? Existují v zásadě dvě základní možnosti. Mít našetřeno dostatek peněz, aby vás případná ztráta majetku existenčně neohrozila, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Ušetří čas, peníze i nervy. Jak funguje elektronický přístupový systém a kdy jej oceníte?

Elektronický přístupový systém představuje soubor technických komponent, které evidují přístupy do budovy, vyhodnocují je, a společně jsou čím dál častěji používané pro zabezpečení firem, bytových objektů i škol. Na jaké bázi ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

5 tipů, jak ochránit majetek před odjezdem na dovolenou

Sezóna dovolených pokračuje – a tak většina domácností zůstává opuštěná. Nenechávejte otevřeno zlodějům. Zabezpečte váš majetek, abyste si mohli vychutnat bezstarostné volné dny. Naplno a bez stresu. celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 17200,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací