Poptávka zabezpečení hotelu >

Zabezpečení hotelů, ubytovacích a rekreačních zařízení

Ubytovací zařízení by mělo představovat klidné a bezpečné místo nejen pro ubytované hosty, ale také pro personál.

Řešení zabezpečení hotelů, ubytovacích a rekreačních zařízení by mělo vycházet z:

Zabezpečení hotelů a ubytovacích zařízení - cena a typová instalace

Jiný typ zabezpečení se hodí pro ostrahu luxusních hotelů, klasických motelů, hostelů, ubytoven, rekreačních zařízení (kempů), chatových osad, autokempů, wellness center s ubytováním, penzionů apod. Vždy je vhodné nechat si od bezpečnostní agentury vypracovat bezpečnostní analýzu objektu nebo rekreačního areálu a vycházet z navržených postupů a opatření.

Možnosti bezpečnostních řešení pro ubytovací zařízení

Nejefektivnější zabezpečení tvoří vždy kombinace fyzické ostrahy a bezpečnostních systémů. Ostraha se využívá zejména ve větších hotelových komplexech, ale zabezpečovací systémy lze využít ve všech typech ubytovacích zařízení.

Služby fyzické ostrahy

Fyzická ostraha nepředstavuje pouze strážné, kteří monitorují pohyb osob, ale zpravidla se jedná o souhrn činností, které vycházejí ze specifických potřeb konkrétního ubytovacího zařízení.

Ostraha může vykonávat:

Strážní mohou být oblečení do uniforem, obleků nebo mohou pracovat v civilu. Podle preferencí lze využít ostrahu se zbraní. Samozřejmostí je schopnost reagovat na vzniklé situace, znalost cizích jazyků a příjemné vystupování.

Instalace elektronických zabezpečovacích systémů

Zabezpečovací systémy představují velmi efektivní způsob, jak mít pod dohledem jednotlivé ubytovací objekty, celé komplexy nebo areály. V hotelech a ubytovacích zařízeních se nejčastěji využívají:

Další způsoby zabezpečení

Kromě zmíněných způsobů zabezpečení lze hotely, motely, kempy a další ubytovací zařízení vybavit dalšími bezpečnostními prvky. Bezpečnostní sejfy se instalují v recepcích, kancelářích i přímo v pokojích hostů. Na recepcích mohou být instalována panic tlačítka sloužící k přivolání okamžité pomoci. Parkoviště lze vybavit elektronickou závorou.

Služby facility managementu pro hotely a ubytovací zařízení

Pro ubytovací zařízení připravujeme i služby na míru, které zahrnují činnosti spojené s facility managementem. Jde například o zajištění obsluhy recepce. Využít lze jak vyškolené recepční, kteří jsou fyzicky přítomni, aby ubytovávali klienty, podávali informace, vyřizovali telefonní hovory a korespondenci, případně monitorovali kamerové a zabezpečovací systémy, tak lze využít i moderní e-recepční.

V rámci facility managementu lze zajistit správu strojového zařízení, péči o zeleň, úklid sněhu, hrabání spadaného listí a další přidružené činnosti.

Jako stále důležitější se ukazuje i kybernetické zabezpečení zaměřené na bezpečné uchování dat ubytovaných klientů a zajištění bezpečného přístupu na wi-fi sítě ubytovacího zařízení.

V případě zájmu o některou z uvedených služeb nás kontaktujte.

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Svěřte revize EPS do rukou odborníků

Elektronická požární signalizace tvoří důležitou součást protipožární ochrany objektů. Aby EPS plnila svůj účel, je nutné provádět její pravidelné revize. EPS spadá pod vyhrazená požární bezpečnostní zařízení varující před vznikem požáru. Jejich provoz je dán výrobcem, ale údržbu a revize stanovuje vyhláška 246/2001 Sb, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak využít nejmodernější technologie k nepřetržité ochraně svého domova?

„Osmatřicetiletý muž se večer vloupal do rodinného domu. Ukradl předměty v hodnotě 50 000 Kč.“ „V noci na Jičínsku došlo ke krádeži zahradní techniky za 80 000 Kč.“ „Do bytu se vloupal neznámý pachatel a způsobil škodu přes 100 000 Kč.“ Jsou vám tyto věty povědomé? Ještě aby ne, když je v televizi slýcháme dnes ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Mobilní turnikety – ideální zabezpečení vstupu na stavbu

Každé staveniště je potenciálně nebezpečné. V případě, že by se do areálu stavby dostala cizí osoba a zranila se, měl by zhotovitel stavby obrovský problém. Základní požadavky na zajištění staveniště stanovuje nařízení vlády č. 591/2006 Sb. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je nezbytné i z jiného důvodu. Na staveništích se obvykle ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

Kdo nic nemá, nic neztratí. Ostatní musí počítat s potenciálním rizikem a důkladně se na něj připravit. Jak na to? Existují v zásadě dvě základní možnosti. Mít našetřeno dostatek peněz, aby vás případná ztráta majetku existenčně neohrozila, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Ušetří čas, peníze i nervy. Jak funguje elektronický přístupový systém a kdy jej oceníte?

Elektronický přístupový systém představuje soubor technických komponent, které evidují přístupy do budovy, vyhodnocují je, a společně jsou čím dál častěji používané pro zabezpečení firem, bytových objektů i škol. Na jaké bázi ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

5 tipů, jak ochránit majetek před odjezdem na dovolenou

Sezóna dovolených pokračuje – a tak většina domácností zůstává opuštěná. Nenechávejte otevřeno zlodějům. Zabezpečte váš majetek, abyste si mohli vychutnat bezstarostné volné dny. Naplno a bez stresu. celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 17200,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací