Poptávka zabezpečení domu >

Zabezpečení domu

Myšlenkou na zabezpečení domu se většina lidí začíná zaobírat až v okamžiku, kdy se stanou obětí loupeže. Investice do zabezpečení se rozhodně vyplatí a to nejen z důvodu zabezpečení svého majetku. Ale také kvůli pocitu bezpečí, který je v dnešní době, kdy dochází ke stále častějším loupežím, k nezaplacení.

Každý dům má ale různé specifické vlastnosti, z toho důvodu vám můžeme přesnou cenu za realizaci zabezpečení vašeho domu sdělit až po konzultaci.

Základní konfigurace a orientační cena zabezpečení domu

Pokud chcete znát orientační cenu realizace komplexního zabezpečení domu, připravili jsme pro vás ceník typové instalace pro vzorový dům:

Zabezpečení domu - cena a typová instalace

Orientační cena typové instalace zabezpečení domu

Zabezpečovací ústředna s GSM komunikátorem pro ovládání ústředny a zasílání stavových a poplachových zpráv na zvolená telefonní čísla.

Hlavní přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí a revolučním ovládáním je opatřen 5 ovládacími segmenty pro snadné zajištění a odjištění systému včetně samostatného hlídání garáže, spouštění zavlažování... a přivolání pomoci v tísni.

Součástí systému je:

  • Ústředna s GSM komunikátorem
  • Přístupový modul s RFID čtečkou
  • Bezdrátová klávesnice
  • 4x bezdrátový detektor pohybu
  • 3x bezdrátový magnetický dveřní kontakt na vstupní dveře a garážová vrata
  • Vnitřní siréna (bezdrátová)

Systém pro zabezpečení domu je možno doplnit o další prvky, jako jsou další detektory pohybu, detektory tříštění skla, detektory požáru (kouře) a zatopení, ovládací klíčenky, SOS tlačítka a podobně. Systém je také možné doplnit o kamerový či přístupový systém, případně o domovní videotelefon a chytrý zámek.

Na systém mohou být připojeny také elektrické spotřebiče jako osvětlení, topení, zavlažování, audiovizuální technika apd. Z jediného místa tak můžete ovládat téměř vše.

Pro nepřetržitý dohled lze systém připojit na pult centralizované ochrany (PCO).

Pro vzdálené ovládání systému slouží mobilní aplikace pro chytré telefony se systémem Android nebo webová samoobsluha, která je zdarma.

Cena vzorové instalace je 25 000 Kč včetně DPH.

Cena instalace od 4 500 včetně DPH

 

Co vše vám přinese moderní elektronické zabezpečení domu

Díky vhodně zvolenému a správně nainstalovanému systému předejte ztrátě majetku. To ovšem není jedinou výhodou moderních bezpečnostních systémů. Komplexní zabezpečení domu elektronickým zabezpečovacím systémem vám umožní jediným stiskem tlačítka přivolat pomoc v nouzi, vybrané detektory hlídají domácnost, když v noci spíte. Senzory dokáží včas odhalit vznik požáru, zvýšení hladiny vody ve sklepě nebo únik plynu. Nejmodernější systémy vám umožní na dálku zapínat vybrané spotřebiče, oznámí vám, kdy se vaše děti vrátily ze školy nebo vás například upozorní na zapomenutá otevřená okna. Elektronický systém pro zabezpečení domu s Vámi bude komunikovat prostřednictvím mobilního telefonu a je možné jej napojit i na speciální tísňovou linku.

Výhody moderních systémů pro zabezpečení domu

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Svěřte revize EPS do rukou odborníků

Elektronická požární signalizace tvoří důležitou součást protipožární ochrany objektů. Aby EPS plnila svůj účel, je nutné provádět její pravidelné revize. EPS spadá pod vyhrazená požární bezpečnostní zařízení varující před vznikem požáru. Jejich provoz je dán výrobcem, ale údržbu a revize stanovuje vyhláška 246/2001 Sb, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak využít nejmodernější technologie k nepřetržité ochraně svého domova?

„Osmatřicetiletý muž se večer vloupal do rodinného domu. Ukradl předměty v hodnotě 50 000 Kč.“ „V noci na Jičínsku došlo ke krádeži zahradní techniky za 80 000 Kč.“ „Do bytu se vloupal neznámý pachatel a způsobil škodu přes 100 000 Kč.“ Jsou vám tyto věty povědomé? Ještě aby ne, když je v televizi slýcháme dnes ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Mobilní turnikety – ideální zabezpečení vstupu na stavbu

Každé staveniště je potenciálně nebezpečné. V případě, že by se do areálu stavby dostala cizí osoba a zranila se, měl by zhotovitel stavby obrovský problém. Základní požadavky na zajištění staveniště stanovuje nařízení vlády č. 591/2006 Sb. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je nezbytné i z jiného důvodu. Na staveništích se obvykle ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

Kdo nic nemá, nic neztratí. Ostatní musí počítat s potenciálním rizikem a důkladně se na něj připravit. Jak na to? Existují v zásadě dvě základní možnosti. Mít našetřeno dostatek peněz, aby vás případná ztráta majetku existenčně neohrozila, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Ušetří čas, peníze i nervy. Jak funguje elektronický přístupový systém a kdy jej oceníte?

Elektronický přístupový systém představuje soubor technických komponent, které evidují přístupy do budovy, vyhodnocují je, a společně jsou čím dál častěji používané pro zabezpečení firem, bytových objektů i škol. Na jaké bázi ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

5 tipů, jak ochránit majetek před odjezdem na dovolenou

Sezóna dovolených pokračuje – a tak většina domácností zůstává opuštěná. Nenechávejte otevřeno zlodějům. Zabezpečte váš majetek, abyste si mohli vychutnat bezstarostné volné dny. Naplno a bez stresu. celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 17200,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací