Blog > Moderní zabezpečení objektů

Moderní zabezpečení objektů

Kriminalita a počet vloupání, krádeží neustále roste. Na vině je mimo jiné zřejmě nepříliš příznivá ekonomická situace a stále se prohlubující sociální rozdíly. A tak stále přibývá lidí, kteří byli „poctěni“ nezvanou návštěvou, mnozí uprostřed bílého dne, zatímco byli v práci, na dovolené. O tom, že drzost některých zlodějů nezná mezí svědčí i množící se případy, kdy majitel domu spal se svou rodinou v horním patře a lupiči si mezitím odnášeli z přízemí vše, co by se dalo alespoň trochu zpeněžit.

Bohužel teprve po tomto zážitku se mnozí začnou zajímat o to, jak svůj domov a rodinu lépe před nezvanými návštěvníky ochránit. Spoustu starostí si však můžete ušetřit, pokud se o moderní zabezpečovací systémy začnete zajímat dřív, než zloději o váš příbytek. Ne nadarmo se říká, že štěstí přeje připraveným. Nutno podotknout, že vynalézavost zlodějů je stále větší a pouhé bezpečnostní dveře už vás neochrání. Výhodnější je svěřit svůj majtek ostražitým očím moderní zabezpečovací techniky.

Elektronický zabezpečovací sytém a kamery odhalí jakýkoliv pokus o vniknutí

Jakýkoliv pokus o vniknutí do vašeho obydlí včas zaznamená elektronický zabezpečovací sytém a kamery. Moderní systémy vás umí včas varovat, ať už jste kdekoliv. Informace o nežádoucím pohybu mohou být předány na vaše telefonní číslo, sousedům nebo třeba na pult centrální ochrany bezpečnostní agentury. Díky kvalitnímu zabezpečovacímu systému, budete mít pod kontrolou nejen zloděje, ale také třeba vaše dítě a budete vědět, jestli se místo psaní úkolů netoulá celý den s kamarády, zatímco vy  jste v práci. Nejen rodiny s dětmi by pak měly zvážit investici do domácích telefonů, pokud možno s video přenosem. Díky nim budete vědět, kdo stojí před vašimi dveřmi. Domácí videotelefon by mnohdy ušetřil vrásky na čele i rodinám s důvěřivými seniory, kteří se zejména v posledních letech stávají bohužel, také stále častěji terčem vypočítavých zlodějů.

Jestliže chcete svůj majetek a svou rodinu opravdu ochránit, měli byste zvážit také kamerové systémy.

Jestliže chcete svůj majetek a svou rodinu opravdu ochránit, měli byste zvážit také kamerové systémy. Samotné kamery vás sice před zloději neochrání, ale kamerové záznamy mohou sehrát významnou roli při identifikaci pachatele i v jednání s pojišťovnou.

Udělejte maximum pro ochranu svou, své rodiny i svého majetku

Bohužel se nedá moc předpokládat, že by kriminalita v budoucnu poklesla. Taktéž by bylo naivní žít v domění, že mě se to nemůže stát. Vždy je lepší předvídat, udělat maximum pro ochranu svou i své rodiny a majetku, snažit se být před zloději alespoň o krok napřed a zvážit investici do moderních zabezpečovacích systémů i v případě, kdy si myslíte, že doma nemáte nic cenného. Zloději mohou být jiného názoru a do domů se mnohdy vkrádají jen kvůli několika stokorunám. Navíc psychická újma a ztráta poctu bezpečí ve vlastním domově mnohdy bolí více než finanční újma. O tom by vám své jistě řekli ti, kteří zabezpečení svého obydlí podcenili.

Moderní a efektivní zabezpečení pro Vás zajistí společnost s dlouholetou tradicí a mnoha zkušenostmi: Top Security s.r.o.


19.11. 2013 11:47

Další články z našeho blogu

Moderní zabezpečení TOP Security -

EPS Lites – finančně zajímavé řešení pro rekonstrukci systému elektronické požární signalizace

Stejně jako je potřeba u každého technického zařízení pro jeho delší životnost pravidelně zajistit servis, po čase přijde na řadu chtě nechtě jeho modernizace. Elektronická požární signalizace (EPS) přitom není výjimkou. Jaké systémy dnes „frčí“ a jak instalace... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak zabezpečit chatu ještě před zimou?

Chatařská sezóna končí, zlodějům naopak začíná. Překonat totiž „mizerné“ zabezpečení chat a chalup někde na samotě u lesa není vůbec složité. A tak jsou vloupačky do rekreačních obydlí pro zloděje stále výhodný byznys. Krade se všude, bez ohledu na kraj, a tak byste neměli nechávat zabezpečení vašeho víkendového... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Máte v bytovém domě kamerový systém? Možná vám hrozí pokuta 5 milionů

Bezpečnostní kamerový systém je účinné řešení při boji se zločinem. Slouží jako výstraha kriminálním živlům a dokáže i usvědčit zloděje. Kamery po bytovém domě ale nemůžete umístit jen tak, kam se vám zlíbí... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak zabezpečit dům před odjezdem… kamkoliv

Jak dlouho vám trvá vydělat 30 tisíc korun? Někomu měsíc, někomu dva a někomu třeba jen půl hodiny. Ptáte se, čím se musíte stát, abyste brali takové peníze za tak krátkou dobu? Stačí být průměrný zloděj. Podle policejních statistik sice počet vloupání do domů a bytů meziročně klesá, zato průměrná škoda při vloupání stoupla na... celý článek >

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 9900,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací