Blog > Pronájem elektronických zabezpečovacích systémů (EZS)

Pronájem elektronických zabezpečovacích systémů (EZS)

Výhody stálého zabezpečení pomocí elektronického systému není třeba zdlouhavě vysvětlovat. Kvalitní EZS (elektronický zabezpečovací systém) efektivně ohlídá váš dům i majetek a vy tak můžete klidně spát. Jak ale vyřešit situaci, kdy EZS ještě nemáte a chystáte se na určitou dobu dům opustit – a vystavit ho riziku vykradení? Řešení je překvapivě snadné: pronájem!

Pronajměte si elektronický zabezpečovací systém od nás!

Služba „Pronájem EZS“ představuje způsob jak snadno a levně zařídit krátkodobé zabezpečení objektů či majetku. Běžně se využívá např. v těchto situacích:

·        Zabezpečení stavby/rozestavěného objektu

·        Zabezpečení při rekonstrukci

·        Zabezpečení skládky materiálu

·        Zabezpečení objektu po mimořádné události (povodeň, požár, atd.)

·        Zabezpečení objektu, domu při krátkodobé či nečekané nepřítomnosti

·        Zabezpečení mobilních či krátkodobých staveb (firemní prezentace, venkovní výstava, atd.)

·        Kdykoliv, pokud by se vám z nějakého důvodu nevyplatilo si EZS zakoupit

Co všechno pronájem EZS obsahuje?

Vzhledem k tomu, že každý zájemce o pronájem elektronických zabezpečovacích systémů může mít rozdílné požadavky, máme k dispozici stavebnicový systém, který lze poskládat tzv. na míru. Základem sestavy je sofistikovaná ústředna, která je mozkem celého EZS. Je vybavena GSM modulem, který vám umožní dálkové ovládání a neustálý přehled, ať už budete kdekoliv. K ústředně pak připojíme různé další prvky (čidla pohybu, magnetické kontakty, detektory tříštění skla, monitorovací čidla na CO2, zaplavení vodou, atd.).

Jak probíhá pronájem EZS?

Vše nechte na nás. Systém k vám přivezeme, nainstalujeme a zprovozníme. Můžete si vybrat 2 modely střežení – autonomní systém, nebo dohled pultu centrální ochrany (PCO). V první variantě se o střežení stará samotný systém EZS – jeho ústředna a čidla. V případě narušení informuje majitele či další osoby pomocí SMS. Dohled PCO znamená, že zprávu o poplachu obdrží také dohledové pracoviště, které na místo vyšle zásahovou jednotku, která provede kontrolu či nápravu.

Kamerám nic neunikne

Pronájem elektronického zabezpečovacího systému lze doplnit také o dočasnou instalaci kamer s napojením na internet. Můžete se tak odkudkoliv podívat, co se v objektu děje. A díky záznamu získáte také velmi užitečný důkazní materiál.

Obraťte se na nás pro řešení na míru

Obraťte se na nás a my pro vás vytvoříme účinný návrh krátkodobého zajištění různých objektů – např. domů (včetně rozestavěných), staveb, skladišť, skládek materiálu, venkovních instalací atd. Vyslechneme vaše požadavky a podle toho vybereme vhodné zabezpečovací prvky (čidla pohybu, detektory otevření dveří, detektory rozbití skla, sirény, infrazávory, atd.). Vy se pak budete moci v klidu věnovat vašim záležitostem bez starostí o bezpečnost vašeho majetku.

Kolik za pronájem zaplatím?

Základní zabezpečovací sada obsahuje ústřednu a 3 pohybová čidla. Cena za využití dalších prvků a doprava mimo Prahu se stanovuje na základě individuální kalkulace. Ceny jsou včetně DPH 21 %. 

Instalace a deinstalace základní sady > 2200,- Kč

Autonomní režim střežení > 120,- Kč/den

Střežení za dohledu PCO > 180,- Kč/den

Výjezd zásahového vozidla > 550,- Kč/den

Doprava po Praze > 500,- Kč

Vratná záloha > 7000,- Kč


25.12. 2015 16:01

Další články z našeho blogu

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak využít nejmodernější technologie k nepřetržité ochraně svého domova?

„Osmatřicetiletý muž se večer vloupal do rodinného domu. Ukradl předměty v hodnotě 50 000 Kč.“ „V noci na Jičínsku došlo ke krádeži zahradní techniky za 80 000 Kč.“ „Do bytu se vloupal neznámý pachatel a způsobil škodu přes 100 000 Kč.“ Jsou vám tyto věty povědomé? Ještě aby ne, když je v televizi slýcháme dnes ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Mobilní turnikety – ideální zabezpečení vstupu na stavbu

Každé staveniště je potenciálně nebezpečné. V případě, že by se do areálu stavby dostala cizí osoba a zranila se, měl by zhotovitel stavby obrovský problém. Základní požadavky na zajištění staveniště stanovuje nařízení vlády č. 591/2006 Sb. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je nezbytné i z jiného důvodu. Na staveništích se obvykle ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

Kdo nic nemá, nic neztratí. Ostatní musí počítat s potenciálním rizikem a důkladně se na něj připravit. Jak na to? Existují v zásadě dvě základní možnosti. Mít našetřeno dostatek peněz, aby vás případná ztráta majetku existenčně neohrozila, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Ušetří čas, peníze i nervy. Jak funguje elektronický přístupový systém a kdy jej oceníte?

Elektronický přístupový systém představuje soubor technických komponent, které evidují přístupy do budovy, vyhodnocují je, a společně jsou čím dál častěji používané pro zabezpečení firem, bytových objektů i škol. Na jaké bázi ... celý článek >

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 17200,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací