Zabezpečovací systémy - ceník

Návrh zabezpečovacích systémů probíhá na základě osobního jednání s klientem. Klademe důraz na osobní přístup, zajímají nás konkrétní potřeby uživatele systémů. Analyzujeme rizika možného napadení objektu tak, aby byl výsledný bezpečnostní systém dokonalý z hlediska bezpečnosti, pohodlného ovládání i cenových možností klienta.

Návrh rozsahu zabezpečovacích systémů

Po prohlídce objektu navrhneme rozsah instalace tak, aby byla zajištěna správná funkčnost celého systému, splněny veškeré legislativní požadavky a v neposlední řadě naplněna vaše představa o zabezpečení majetku a nastavení dalších požadovaných funkcí. Z tohoto důvodu je bez fyzické prohlídky vašeho konkrétního objektu velmi obtížné stanovit přesný rozsah a cenu instalace alarmu.

Kolik stojí zabezpečovací systémy - příklady

Pro vaši lepší představu o rozsahu a cenách za bezpečností systém jsme připravili vzorové příklady typových instalací pro byt, dům a firmu.

Zabezpečení DOMU - cena

Zabezpečení domu - cena a typová instalace

Typová instalace pro vzorový dům je připravena v bezdrátové verzi, která je šetrná k interiéru domu a výrazně zkracuje čas, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

Cena vzorové instalace včetně profesionální montáže je 30.000,- včetně DPH. Cena bez instalace činí 25.500,- včetně DPH.

Nezávazná poptávka >

Zabezpečení BYTU - cena

Zabezpečení bytu - cena a typová instalace

Typová instalace pro vzorový byt je připravena v bezdrátové verzi, která je šetrná k interiéru bytu a výrazně zkracuje čas, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

Cena od 9.700 Kč s DPH bez montáže.

Nezávazná poptávka >

Zabezpečení CHATY, GARÁŽE, SKLEPA... - cena

Zabezpečení firmy - cena a typová instalace

Typová instalace pro zabezpečení chaty, garáže či sklepa je připravena v bezdrátové verzi za využití minialarmu EPIR3. Instalace se obejde bez stavebních úprav, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

EPIR3 je spolehlivý, vysoce efektivní a dálkově ovladatelný minialarm, určený pro zabezpečení Vaší chaty, sklepa, garáže či jiných prostor. Minialarm EPIR3 se dokáže svými funkcemi vyrovnat některým větším zabezpečovacím systémům. Jedná se o systém zabudovaný v krytu pohybového čidla. Ke své činnosti využívá zabudovaný pohybový detektor (PIR) a SIM kartu GSM. Pro tento alarm můžete použít předplacenou SIM kartu či libovolný základní tarif vhodný pro zabezpečovací systémy od kteréhokoliv z operátorů). Díky SIM kartě s Vámi alarm komunikuje prostřednictvím mobilního telefonu. Minialarm EPIR3 Vás při narušení objektu informuje zasláním SMS nebo Vám minialarm zavolá, díky čemuž můžete slyšet, co se ve střeženém objektu děje. Alarm můžete jednoduše zapnout/vypnout pouhým prozvoněním. Minialarm EPIR3 má zabudovaný modul bezdrátové nadstavby, díky kterému můžete tento základní systém pro zabezpečení velmi snadno rozšířit o další bezdrátové detektory a bezdrátové prvky, jako je například siréna, klávesnice, ovládací klíčenka, detektory kouře, detektory otevření dveří či oken a podobně..

Cena minialarmu EPIR je 4.124 Kč bez DPH (4.990,- Kč s DPH). Instalace je jednoduchá, ale rádi Vám v případě potřeby minialarm do Vašeho objektu nainstalujeme.

Nezávazná poptávka >

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Mobilní turnikety – ideální zabezpečení vstupu na stavbu

Každé staveniště je potenciálně nebezpečné. V případě, že by se do areálu stavby dostala cizí osoba a zranila se, měl by zhotovitel stavby obrovský problém. Základní požadavky na zajištění staveniště stanovuje nařízení vlády č. 591/2006 Sb. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je nezbytné i z jiného důvodu. Na staveništích se obvykle ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

Kdo nic nemá, nic neztratí. Ostatní musí počítat s potenciálním rizikem a důkladně se na něj připravit. Jak na to? Existují v zásadě dvě základní možnosti. Mít našetřeno dostatek peněz, aby vás případná ztráta majetku existenčně neohrozila, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Ušetří čas, peníze i nervy. Jak funguje elektronický přístupový systém a kdy jej oceníte?

Elektronický přístupový systém představuje soubor technických komponent, které evidují přístupy do budovy, vyhodnocují je, a společně jsou čím dál častěji používané pro zabezpečení firem, bytových objektů i škol. Na jaké bázi ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

5 tipů, jak ochránit majetek před odjezdem na dovolenou

Sezóna dovolených pokračuje – a tak většina domácností zůstává opuštěná. Nenechávejte otevřeno zlodějům. Zabezpečte váš majetek, abyste si mohli vychutnat bezstarostné volné dny. Naplno a bez stresu. celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

EPS Lites – finančně zajímavé řešení pro rekonstrukci systému elektronické požární signalizace

Stejně jako je potřeba u každého technického zařízení pro jeho delší životnost pravidelně zajistit servis, po čase přijde na řadu chtě nechtě jeho modernizace. Elektronická požární signalizace (EPS) přitom není výjimkou. Jaké systémy dnes „frčí“ a jak instalace... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak zabezpečit chatu ještě před zimou?

Chatařská sezóna končí, zlodějům naopak začíná. Překonat totiž „mizerné“ zabezpečení chat a chalup někde na samotě u lesa není vůbec složité. A tak jsou vloupačky do rekreačních obydlí pro zloděje stále výhodný byznys. Krade se všude, bez ohledu na kraj, a tak byste neměli nechávat zabezpečení vašeho víkendového... celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 9900,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací