Poptávka zabezpečení bytu >

Zabezpečení bytu

Investice do zabezpečení bytu se rozhodně vyplatí a to nejen z důvodu zabezpečení svého majetku. Ale také kvůli pocitu bezpečí, který je v dnešní době, kdy dochází ke stále častějším loupežím, k nezaplacení.

Každý byt má ale různé specifické vlastnosti - má jiné rozměry a dispozice, několik oken, balkon, lodžii atd. Tyto faktory a řada dalších jsou podstatné pro návrh nejlepšího, efektivního a také ekonomicky nejvýhodnějšího řešení systému pro zabezpečení bytu. Z toho důvodu Vám můžeme přesnou cenu za realizaci zabezpečení Vašeho bytu sdělit až po konzultaci.

Základní konfigurace a orientační cena zabezpečení bytu

Pokud chcete znát alespoň přibližnou orientační cenu realizace profesionálního zabezpečení bytu, připravili jsme pro vás ceník typové instalace pro vzorový byt:

Typová instalace pro vzorový byt je připravena v bezdrátové verzi, která je šetrná k interiéru bytu a výrazně zkracuje čas instalace, a tím snižuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

Zabezpečení bytu - cena a typová instalace

Orientační cena typové instalace zabezpečení bytu

Jedná se o zabezpečovací ústřednu s GSM modulem pro přenos zpráv o stavu systému nebo poplachu na pult centrální ochrany nebo čtyři mobilní telefony.

Součástí systému je:

  • 2x ovládací klíčenka
  • 1x bezdrátový dveřní kontakt
  • 1x bezdrátové čidlo pohybu

Sytém je možno doplnit o další prvky pro zabezpečení bytu, jako jsou další detektory pohybu, tříštění skla, detektor zaplavení a požáru,SOS tlačítka a podobně..
Skrze systém je možno dálkově ovládat elektrické spotřebiče jako je topení, osvětlení, zavlažování, garážová vrtata apd..

Pro vzdálené ovládání systému slouží mobilní aplikace pro chytré telefony se systémem Androidnebo webová samoobsluha, která je zdarma.

Cena vzorové instalace včetně profesionální montáže je 9 700 Kč včetně DPH.

Co můžete očekávat od moderního zabezpečení bytu

Správně zvolený a odborně nastavený a nainstalovaný systém pro zabezpečení bytuminimaluzuje možnost, že přijdete o svůj majetek. To ovšem není jedinou výhodou kvalitních bezpečnostních systémů dnešní doby. Profesionální zabezpečení bytu Vám umožní mnoho dalších věcí, například můžete jediným stiskem tlačítka přivolat pomoc v nouzi, vybrané detektory hlídají interiér bytu v noci, když spíte. Senzory dokáží včas odhalit vznik požáru, nebo například únik plynu. Nejmodernější systémy pro zabezpečení Vám dokonce umožní na dálku zapínat vybrané spotřebiče, nebo vás například upozorní, že jste zapomenuli zavřít okna. Systémy pro zabezpečení bytu s vámi mohou komunikovat prostřednictvím mobilního telefonu a je možné je napojit i na speciální tísňovou linku.

Shrnutí výhod moderního systému pro zabezpečení bytu

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Klidné spaní vám zaručí kvalitní bezpečnostní alarm

Nemůžete spát, protože se bojíte o svůj majetek? Přestaňte se obávat a pořiďte si kvalitní bezpečnostní alarm, který spolehlivě ochrání vše, na čem vám záleží... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Hlásiče požáru Zettler

Společnost Zettler má své kořeny v Mnichově, kde byla v roce 1877 založena pod názvem Eletkrotechnische Fabrik Alois Zettler. Tento název se rychle zažil a stal se častým spojením v souvislosti s časným detekováním požárů, komunikací a se systémy řízení budov... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Zabezpečovací systém Paradox Digiplex

Zabezpečovací systém Paradox Digiplex patří mezi nejpoužívanější alarmy, které se používají zejména ve středně velkých a velkých objektech po celé ČR. Alarm Paradox Digiplex byl využit již ve stovkách bank, vládních a vojenských... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Elektronické zabezpečovací systémy Paradox

Společnost Paradox dnes nabízí široký sortiment produktů, které slouží pro zabezpečení menších objektů, ale také rozlehlých sídel nadnárodních společností. V sortimentu nabídek společnosti Paradox nalezneme vše od... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Pronájem elektronických zabezpečovacích systémů (EZS)

Výhody stálého zabezpečení pomocí elektronického systému není třeba zdlouhavě vysvětlovat. Kvalitní EZS (elektronický zabezpečovací systém) efektivně ohlídá váš dům i majetek a vy tak můžete klidně spát. Jak ale vyřešit situaci, kdy EZS... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Bezpečnostní systém JABLOTRON 100

Jak si ochránit svůj majetek, byt, kancelářské prostory, sklady, dílny anebo obchody? Revoluční řešení přináší bezpečnostní systém JABLOTRON 100. Zastane ochranu proti napadení, požáru a dokonce se postará o funkci inteligentního... celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 9900,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací