Poptávka zabezpečení domu >

Zabezpečení domu

Myšlenkou na zabezpečení domu se většina lidí začíná zaobírat až v okamžiku, kdy se stanou obětí loupeže. Investice do zabezpečení se rozhodně vyplatí a to nejen z důvodu zabezpečení svého majetku. Ale také kvůli pocitu bezpečí, který je v dnešní době, kdy dochází ke stále častějším loupežím, k nezaplacení.

Každý byt má ale různé specifické vlastnosti, z toho důvodu Vám můžeme přesnou cenu za realizaci zabezpečení Vašeho bytu sdělit až po konzultaci.

Základní konfigurace a orientační cena zabezpečení domu

Pokud chcete znát orientační cenu realizace komplexního zabezpečení domu, připravili jsme pro vás ceník typové instalace pro vzorový dům:

Zabezpečení domu - cena a typová instalace

Orientační cena typové instalace zabezpečení domu

Zabezpečovací ústředna s GSM komunikátorem pro ovládání ústředny a zasílání stavových a poplachových zpráv na zvolená telefonní čísla.

Hlavní přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí a revolučním ovládáním je opatřen 5 ovládacími segmenty pro snadné zajištění a odjištění systému včetně samostatného hlídání garáže, spouštění zavlažování a přivolání pomoci v tísni.

Součástí systému je:

  • Bezdrátová klávesnice
  • 4x bezdrátový detektor pohybu
  • 3x bezdrátový magnetický dveřní kontakt na vstupní dveře a garážová vrata
  • Vnitřní siréna (bezdrátová)

Systém pro zabezpečení domu je možno doplnit o další prvky, jako jsou další detektory pohybu, detektory tříštění skla, detektory požáru (kouře) a zatopení, ovládací klíčenky, SOS tlačítka a podobně.
Na systém mohou být připojeny také elektrické spotřebiče jako osvětlení, topení, zavlažování, audiovizuální technika apd. Z jediného místa tak můžete ovládat téměř vše.

Pro nepřetržitý dohled lze systém připojit na pult centralizované ochrany (PCO).

Pro vzdálené ovládání systému slouží mobilní aplikace pro chytré telefony se systémem Android nebo webová samoobsluha, která je zdarma.

Cena vzorové instalace je 25 000 Kč včetně DPH.

Cena instalace od 4 500 včetně DPH

Co vše vám přinese moderní zabezpečení domu

Díky vhodně zvolenému a správně nainstalovanému zabezpečení domu předejte ztrátě majetku. To ovšem není jedinou výhodou moderních bezpečnostních systémů. Komplexní zabezpečení domu Vám umožní jediným stiskem tlačítka přivolat pomoc v nouzi, vybrané detektory hlídají domácnost, když v noci spíte. Senzory dokáží včas odhalit vznik požáru, zvýšení hladiny vody ve sklepě nebo únik plynu. Nejmodernější systémy Vám umožní na dálku zapínat vybrané spotřebiče, oznámí Vám, kdy se Vaše děti vrátily ze školy nebo vás například upozorní na zapomenutá otevřená okna. Systém pro zabezpečení domu s Vámi bude komunikovat prostřednictvím mobilního telefonu a je možné jej napojit i na speciální tísňovou linku.

Výhody moderních systémů pro zabezpečení domu

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Azor - základní GSM alarm do menších objektů

Každý domov by měl být útulný, ale také bezpečný. Možností, jak zabezpečit své obydlí, je mnoho. Můžete zvolit tradiční způsob a koupit si hlídacího psa, nebo se rozhodnout pro moderní řešení. Alarm. V tomto textu vám představíme GSM mini alarm Azor od... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Klidné spaní vám zaručí kvalitní bezpečnostní alarm

Nemůžete spát, protože se bojíte o svůj majetek? Přestaňte se obávat a pořiďte si kvalitní bezpečnostní alarm, který spolehlivě ochrání vše, na čem vám záleží... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Hlásiče požáru Zettler

Společnost Zettler má své kořeny v Mnichově, kde byla v roce 1877 založena pod názvem Eletkrotechnische Fabrik Alois Zettler. Tento název se rychle zažil a stal se častým spojením v souvislosti s časným detekováním požárů, komunikací a se systémy řízení budov... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Zabezpečovací systém Paradox Digiplex

Zabezpečovací systém Paradox Digiplex patří mezi nejpoužívanější alarmy, které se používají zejména ve středně velkých a velkých objektech po celé ČR. Alarm Paradox Digiplex byl využit již ve stovkách bank, vládních a vojenských... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Elektronické zabezpečovací systémy Paradox

Společnost Paradox dnes nabízí široký sortiment produktů, které slouží pro zabezpečení menších objektů, ale také rozlehlých sídel nadnárodních společností. V sortimentu nabídek společnosti Paradox nalezneme vše od... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Pronájem elektronických zabezpečovacích systémů (EZS)

Výhody stálého zabezpečení pomocí elektronického systému není třeba zdlouhavě vysvětlovat. Kvalitní EZS (elektronický zabezpečovací systém) efektivně ohlídá váš dům i majetek a vy tak můžete klidně spát. Jak ale vyřešit situaci, kdy EZS... celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 9900,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací