Poptávka zabezpečení domu >

Zabezpečení domu

Myšlenkou na zabezpečení domu se většina lidí začíná zaobírat až v okamžiku, kdy se stanou obětí loupeže. Investice do zabezpečení se rozhodně vyplatí a to nejen z důvodu zabezpečení svého majetku. Ale také kvůli pocitu bezpečí, který je v dnešní době, kdy dochází ke stále častějším loupežím, k nezaplacení.

Každý byt má ale různé specifické vlastnosti, z toho důvodu Vám můžeme přesnou cenu za realizaci zabezpečení Vašeho bytu sdělit až po konzultaci.

Základní konfigurace a orientační cena zabezpečení domu

Pokud chcete znát orientační cenu realizace komplexního zabezpečení domu, připravili jsme pro vás ceník typové instalace pro vzorový dům:

Zabezpečení domu - cena a typová instalace

Orientační cena typové instalace zabezpečení domu

Zabezpečovací ústředna s GSM komunikátorem pro ovládání ústředny a zasílání stavových a poplachových zpráv na zvolená telefonní čísla.

Hlavní přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí a revolučním ovládáním je opatřen 5 ovládacími segmenty pro snadné zajištění a odjištění systému včetně samostatného hlídání garáže, spouštění zavlažování a přivolání pomoci v tísni.

Součástí systému je:

  • Bezdrátová klávesnice
  • 4x bezdrátový detektor pohybu
  • 3x bezdrátový magnetický dveřní kontakt na vstupní dveře a garážová vrata
  • Vnitřní siréna (bezdrátová)

Systém pro zabezpečení domu je možno doplnit o další prvky, jako jsou další detektory pohybu, detektory tříštění skla, detektory požáru (kouře) a zatopení, ovládací klíčenky, SOS tlačítka a podobně.
Na systém mohou být připojeny také elektrické spotřebiče jako osvětlení, topení, zavlažování, audiovizuální technika apd. Z jediného místa tak můžete ovládat téměř vše.

Pro nepřetržitý dohled lze systém připojit na pult centralizované ochrany (PCO).

Pro vzdálené ovládání systému slouží mobilní aplikace pro chytré telefony se systémem Android nebo webová samoobsluha, která je zdarma.

Cena vzorové instalace je 25 000 Kč včetně DPH.

Cena instalace od 4 500 včetně DPH

Co vše vám přinese moderní zabezpečení domu

Díky vhodně zvolenému a správně nainstalovanému zabezpečení domu předejte ztrátě majetku. To ovšem není jedinou výhodou moderních bezpečnostních systémů. Komplexní zabezpečení domu Vám umožní jediným stiskem tlačítka přivolat pomoc v nouzi, vybrané detektory hlídají domácnost, když v noci spíte. Senzory dokáží včas odhalit vznik požáru, zvýšení hladiny vody ve sklepě nebo únik plynu. Nejmodernější systémy Vám umožní na dálku zapínat vybrané spotřebiče, oznámí Vám, kdy se Vaše děti vrátily ze školy nebo vás například upozorní na zapomenutá otevřená okna. Systém pro zabezpečení domu s Vámi bude komunikovat prostřednictvím mobilního telefonu a je možné jej napojit i na speciální tísňovou linku.

Výhody moderních systémů pro zabezpečení domu

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

4 tipy, jak na zabezpečení prodejny

Žijeme v době, která nám na jednu stranu nabízí ještě před několika dekádami neuvěřitelné možnosti, ovšem zároveň době, kdy se musí každý z nás mít denně na pozoru. Vztáhneme-li tato obecná „moudra“ na podnikatele s prakticky jakýmkoliv zbožím, jen málokterý z nich si troufne vlastnit prodejnu, aniž by ji důkladně ochránil před nezvanými... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak moderně zabezpečit firmu?

Zvažujete pořízení kvalitního zabezpečovacího systému pro vaši společnost? Nebo přemýšlíte o jeho vylepšení? Způsobů efektivní ochrany objektů existuje celá řada. Liší se podle toho, jaké jsou konkrétní požadavky a potřeby majitelů firmy. Záleží také na prostředí a rozloze firemního areálu. Komplexní zabezpečovací systémy... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak na zabezpečení staveniště – máme pro vás 4 tipy

Staveniště představuje zpravidla velký prostor, a tak je pro jeho zabezpečení důležité zvolit takový způsob, který efektivně ochrání váš majetek, stroje, stavební materiály apod. Jakýsi základ představuje oplocení staveniště, které zamezuje vniknutí cizích osob a jasně vymezuje daný prostor, do kterého nesmí vstoupit... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Nepodceňujte zabezpečení skladu

Ochrana majetku je potřeba. Zejména pak zabezpečení objektů, kde se vyskytují drahé věci, se vyplatí. Výjimkou nejsou ani průmyslové a výrobní haly, ale také sklady. Právě v nich se často nachází spousta věcí, které mohou být odcizeny. Zabezpečení skladu může ochránit majetek před nezvanými hosty, ale také před dalšími pohromami, které se mohou stát bez cizího přičinění. celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Bezpečnostní systémy a jejich dělení

Bezpečnostní systémy jsou v dnešní moderní době stále žádanější a některé prostory (komerční, firemní) se bez nich neobejdou vůbec. Své uplatnění však najdou také v soukromých objektech, jako jsou byty, domy, chalupy apod... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Fyzická ostraha objektů Praha, Brno...

Doma se každý cítí nejlíp. Proč to tak je? Faktorů může být hned několik. Jedním z nich i pocit bezpečí. V některých lokalitách není potřeba mít žádné zabezpečovací systémy a stejně je doma bezpečno. Jinde to bohužel tak jednoduché není. Zkrátka zabezpečení objektů, ať už bytových, nebo komerčních, je někdy potřeba. celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 9900,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací