Poptávka zabezpečení domu >

Elektronické zabezpečení domu

Myšlenkou na zabezpečení domu se většina lidí začíná zaobírat až v okamžiku, kdy se stanou obětí loupeže. Investice do zabezpečení se rozhodně vyplatí a to nejen z důvodu zabezpečení svého majetku. Ale také kvůli pocitu bezpečí, který je v dnešní době, kdy dochází ke stále častějším loupežím, k nezaplacení.

Každý dům má ale různé specifické vlastnosti, z toho důvodu vám můžeme přesnou cenu za realizaci zabezpečení vašeho domu sdělit až po konzultaci.

Základní konfigurace a orientační cena zabezpečení domu

Pokud chcete znát orientační cenu realizace komplexního zabezpečení domu, připravili jsme pro vás ceník typové instalace pro vzorový dům:

Zabezpečení domu - cena a typová instalace

Orientační cena typové instalace zabezpečení domu

Zabezpečovací ústředna s GSM komunikátorem pro ovládání ústředny a zasílání stavových a poplachových zpráv na zvolená telefonní čísla.

Hlavní přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí a revolučním ovládáním je opatřen 5 ovládacími segmenty pro snadné zajištění a odjištění systému včetně samostatného hlídání garáže, spouštění zavlažování... a přivolání pomoci v tísni.

Součástí systému je:

  • Ústředna s GSM komunikátorem
  • Přístupový modul s RFID čtečkou
  • Bezdrátová klávesnice
  • 4x bezdrátový detektor pohybu
  • 3x bezdrátový magnetický dveřní kontakt na vstupní dveře a garážová vrata
  • Vnitřní siréna (bezdrátová)

Systém pro zabezpečení domu je možno doplnit o další prvky, jako jsou další detektory pohybu, detektory tříštění skla, detektory požáru (kouře) a zatopení, ovládací klíčenky, SOS tlačítka a podobně. Systém je také možné doplnit o kamerový či přístupový systém, případně o domovní videotelefon a chytrý zámek.

Na systém mohou být připojeny také elektrické spotřebiče jako osvětlení, topení, zavlažování, audiovizuální technika apd. Z jediného místa tak můžete ovládat téměř vše.

Pro nepřetržitý dohled lze systém připojit na pult centralizované ochrany (PCO).

Pro vzdálené ovládání systému slouží mobilní aplikace pro chytré telefony se systémem Android nebo webová samoobsluha, která je zdarma.

Cena vzorové instalace je 25 000 Kč včetně DPH.

Cena instalace od 4 500 včetně DPH

 

Co vše vám přinese moderní zabezpečení domu

Díky vhodně zvolenému a správně nainstalovanému systému předejte ztrátě majetku. To ovšem není jedinou výhodou moderních bezpečnostních systémů. Komplexní zabezpečení domu elektronickým zabezpečovacím systémem vám umožní jediným stiskem tlačítka přivolat pomoc v nouzi, vybrané detektory hlídají domácnost, když v noci spíte. Senzory dokáží včas odhalit vznik požáru, zvýšení hladiny vody ve sklepě nebo únik plynu. Nejmodernější systémy vám umožní na dálku zapínat vybrané spotřebiče, oznámí vám, kdy se vaše děti vrátily ze školy nebo vás například upozorní na zapomenutá otevřená okna. Elektronický systém pro zabezpečení domu s Vámi bude komunikovat prostřednictvím mobilního telefonu a je možné jej napojit i na speciální tísňovou linku.

Výhody moderních systémů pro zabezpečení domu

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak zabezpečit chatu ještě před zimou?

Chatařská sezóna končí, zlodějům naopak začíná. Překonat totiž „mizerné“ zabezpečení chat a chalup někde na samotě u lesa není vůbec složité. A tak jsou vloupačky do rekreačních obydlí pro zloděje stále výhodný byznys. Krade se všude, bez ohledu na kraj, a tak byste neměli nechávat zabezpečení vašeho víkendového... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Máte v bytovém domě kamerový systém? Možná vám hrozí pokuta 5 milionů

Bezpečnostní kamerový systém je účinné řešení při boji se zločinem. Slouží jako výstraha kriminálním živlům a dokáže i usvědčit zloděje. Kamery po bytovém domě ale nemůžete umístit jen tak, kam se vám zlíbí... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak zabezpečit dům před odjezdem… kamkoliv

Jak dlouho vám trvá vydělat 30 tisíc korun? Někomu měsíc, někomu dva a někomu třeba jen půl hodiny. Ptáte se, čím se musíte stát, abyste brali takové peníze za tak krátkou dobu? Stačí být průměrný zloděj. Podle policejních statistik sice počet vloupání do domů a bytů meziročně klesá, zato průměrná škoda při vloupání stoupla na... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Chytré kamery – chytře v bezpečí

Potřebujete dohlédnout na váš majetek, ale zároveň být v tu samou dobu na druhé straně republiky? Nemusíte být na dvou místech zároveň, ani zaměstnávat další pomocnou sílu, když vlastníte bezpečnostní kamerový systém. Ten je v dnešní době jedním z nejpohodlnějších systémů vůbec. A když má navíc vlastní… celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Myslete na ochranu vašeho majetku před požárem – pomůže Vám elektrická požární signalizace

Pokud jste majitelem objektu, v němž je zvýšený pohyb osob nebo je v něm zvýšené riziko vzniku požáru, musíte se postarat o to, aby v něm byla zavedena spolehlivá elektrická požární signalizace. U některých objektů je tato povinnost psaná přímo... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

4 tipy, jak na zabezpečení prodejny

Žijeme v době, která nám na jednu stranu nabízí ještě před několika dekádami neuvěřitelné možnosti, ovšem zároveň době, kdy se musí každý z nás mít denně na pozoru. Vztáhneme-li tato obecná „moudra“ na podnikatele s prakticky jakýmkoliv zbožím, jen málokterý z nich si troufne vlastnit prodejnu, aniž by ji... celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 9900,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací