Poptávka zabezpečení prodejny >

Zabezpečení prodejny

Investice do zabezpečení prodejny se rozhodně vyplatí a to nejen z důvodu ochrany majetku. Případné zloděje ve většině případů odradí pouhý pohled na zabezpečovací systém.

Co Vám přinese moderní zabezpečení prodejny

Správně zvolený a profesionálně nastavený a nainstalovaný systém pro zabezpečení prodejny snižuje či úplně ruší možnost, že přijdete o majetek. Moderní systémy pro zabezpečení prodejny mají samozřejmě řadu dalších výhod. Součástí profesionálního zabezpečení prodejny může být například také propracovaný docházkový systém. Vybrané detektory zabezpečovacího systému hlídají objekt non-stop. Senzory dokáží včas odhalit či zamezit vzniku požáru, nebo například únik plynu či zvýšenou hladinu vody. Systém pro zabezpečení prodejny s vámi bude komunikovat přes mobil, tablet nebo například notebook. Bezpečnostní sysém může být připojen na speciální tísňovou linku bezpečnostního centra.

Základní konfigurace a orientační cena zabezpečení prodejny

Každá prodejna má specifické vlastnosti - rozloha, počet regálů, počet pater, počet kanceláří, vstupů, oken, atd. Tyto faktory a řada dalších jsou podstatné pro návrh nejlepšího, efektivního a také ekonomicky nejvýhodnějšího řešení systému pro zabezpečení prodejny. Z toho důvodu Vám můžeme přesnou cenu za realizaci zabezpečení Vaší prodejny sdělit až po konzultaci. Pro zabezpečení chaty je vhodný například systém EPIR3. Cena za kopletní sadu EPIR3 pro zabezpečení chaty je 4.990 Kč včetně DPH.

Minialarm EPIR 3 – velký hlídač v malém balení

Zabezpečení domu - cena a typová instalace

Věděli jste, že v minulém roce došlo na území ČR k více než 50 000 vloupání? Kromě domů, bytů a chat se zloději ve velké míře zaměřili i na prodejny, obchody i další komerční prostory. Zkušenosti Policie ČR ukazují, že vynalézavost zlodějů v překonávání zámků a dalších prvků mechanického zabezpečení je téměř nekonečná. Co s tím? Jak ochránit váš majetek? Ideálním řešením pro zabezpečení prodejny, ale i např. skladu, garáže či sklepa je elektronický minialarm EPIR 3. Jedná se o vysoce účinný zabezpečovací systém, který vyniká svou jednoduchostí, efektivitou a spolehlivostí. Ochrání dokonce i objekty bez elektrické přípojky díky možnosti napájení z externího akumulátoru či solárního panelu (nutno dokoupit). Instalaci a obsluhu zvládnete sami a velmi vás potěší i dostupná cena.

Co minialarm EPIR 3 umí?

Alarm EPIR 3 na první pohled vypadá jen jako běžné čidlo pohybu, avšak zdání klame. Malé, ale důmyslné zařízení v sobě skrývá:

Jak minialarm EPIR 3 chrání?

Pokud dojde k narušení sledovaného prostoru, alarm může zareagovat hned několika způsoby. Pošle vám např. varovnou SMS nebo i rovnou zavolá. Pomocí mikrofonu v zařízení, si budete moci poslechnout, co se na místě děje. Alarm dokáže vyrozumět také např. nejbližší policejní služebnu nebo bezpečnostní agenturu. SIM karta není součástí balení, ale získat ji je maličkost. Požádejte tzv. „předplacenku“ či o mini tarif, který je určen zvláště pro tato zařízení.

Nebude mne alarm rušit zbytečně?

Elektronický zabezpečovací systém EPIR3 je sice malý, ale ne hloupý. Inteligentní nastavení čidla pohybu dokáže rozlišit, zda se jedná např. o pohyb malého zvířete (myš, pták, pes, kočka), nebo jestli vás navštívil skutečný lupič.

Může EPIR3 hlídat i větší prostory?

Ano, EPIR3 můžete využít i pro zabezpečení větší prodejny atd. díky možnosti rozšířit zařízení o další pomocné prvky. Pořiďte si k němu bezdrátové detektory, sirénu, klávesnici, detektor kouře, dveřní čidlo atd. a získáte plnohodnotný systém, který bude vaše prostory hlídat lépe než pes Baskervilský!

Cena

Cena minialarmu EPIR 3 je 4.990 Kč s DPH.

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak zabezpečit chatu ještě před zimou?

Chatařská sezóna končí, zlodějům naopak začíná. Překonat totiž „mizerné“ zabezpečení chat a chalup někde na samotě u lesa není vůbec složité. A tak jsou vloupačky do rekreačních obydlí pro zloděje stále výhodný byznys. Krade se všude, bez ohledu na kraj, a tak byste neměli nechávat zabezpečení vašeho víkendového... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Máte v bytovém domě kamerový systém? Možná vám hrozí pokuta 5 milionů

Bezpečnostní kamerový systém je účinné řešení při boji se zločinem. Slouží jako výstraha kriminálním živlům a dokáže i usvědčit zloděje. Kamery po bytovém domě ale nemůžete umístit jen tak, kam se vám zlíbí... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak zabezpečit dům před odjezdem… kamkoliv

Jak dlouho vám trvá vydělat 30 tisíc korun? Někomu měsíc, někomu dva a někomu třeba jen půl hodiny. Ptáte se, čím se musíte stát, abyste brali takové peníze za tak krátkou dobu? Stačí být průměrný zloděj. Podle policejních statistik sice počet vloupání do domů a bytů meziročně klesá, zato průměrná škoda při vloupání stoupla na... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Chytré kamery – chytře v bezpečí

Potřebujete dohlédnout na váš majetek, ale zároveň být v tu samou dobu na druhé straně republiky? Nemusíte být na dvou místech zároveň, ani zaměstnávat další pomocnou sílu, když vlastníte bezpečnostní kamerový systém. Ten je v dnešní době jedním z nejpohodlnějších systémů vůbec. A když má navíc vlastní… celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Myslete na ochranu vašeho majetku před požárem – pomůže Vám elektrická požární signalizace

Pokud jste majitelem objektu, v němž je zvýšený pohyb osob nebo je v něm zvýšené riziko vzniku požáru, musíte se postarat o to, aby v něm byla zavedena spolehlivá elektrická požární signalizace. U některých objektů je tato povinnost psaná přímo... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

4 tipy, jak na zabezpečení prodejny

Žijeme v době, která nám na jednu stranu nabízí ještě před několika dekádami neuvěřitelné možnosti, ovšem zároveň době, kdy se musí každý z nás mít denně na pozoru. Vztáhneme-li tato obecná „moudra“ na podnikatele s prakticky jakýmkoliv zbožím, jen málokterý z nich si troufne vlastnit prodejnu, aniž by ji... celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 9900,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací