Blog > Moderní zabezpečení objektů

Moderní zabezpečení objektů

Kriminalita a počet vloupání, krádeží neustále roste. Na vině je mimo jiné zřejmě nepříliš příznivá ekonomická situace a stále se prohlubující sociální rozdíly. A tak stále přibývá lidí, kteří byli „poctěni“ nezvanou návštěvou, mnozí uprostřed bílého dne, zatímco byli v práci, na dovolené. O tom, že drzost některých zlodějů nezná mezí svědčí i množící se případy, kdy majitel domu spal se svou rodinou v horním patře a lupiči si mezitím odnášeli z přízemí vše, co by se dalo alespoň trochu zpeněžit.

Bohužel teprve po tomto zážitku se mnozí začnou zajímat o to, jak svůj domov a rodinu lépe před nezvanými návštěvníky ochránit. Spoustu starostí si však můžete ušetřit, pokud se o moderní zabezpečovací systémy začnete zajímat dřív, než zloději o váš příbytek. Ne nadarmo se říká, že štěstí přeje připraveným. Nutno podotknout, že vynalézavost zlodějů je stále větší a pouhé bezpečnostní dveře už vás neochrání. Výhodnější je svěřit svůj majtek ostražitým očím moderní zabezpečovací techniky.

Elektronický zabezpečovací sytém a kamery odhalí jakýkoliv pokus o vniknutí

Jakýkoliv pokus o vniknutí do vašeho obydlí včas zaznamená elektronický zabezpečovací sytém a kamery. Moderní systémy vás umí včas varovat, ať už jste kdekoliv. Informace o nežádoucím pohybu mohou být předány na vaše telefonní číslo, sousedům nebo třeba na pult centrální ochrany bezpečnostní agentury. Díky kvalitnímu zabezpečovacímu systému, budete mít pod kontrolou nejen zloděje, ale také třeba vaše dítě a budete vědět, jestli se místo psaní úkolů netoulá celý den s kamarády, zatímco vy  jste v práci. Nejen rodiny s dětmi by pak měly zvážit investici do domácích telefonů, pokud možno s video přenosem. Díky nim budete vědět, kdo stojí před vašimi dveřmi. Domácí videotelefon by mnohdy ušetřil vrásky na čele i rodinám s důvěřivými seniory, kteří se zejména v posledních letech stávají bohužel, také stále častěji terčem vypočítavých zlodějů.

Jestliže chcete svůj majetek a svou rodinu opravdu ochránit, měli byste zvážit také kamerové systémy.

Jestliže chcete svůj majetek a svou rodinu opravdu ochránit, měli byste zvážit také kamerové systémy. Samotné kamery vás sice před zloději neochrání, ale kamerové záznamy mohou sehrát významnou roli při identifikaci pachatele i v jednání s pojišťovnou.

Udělejte maximum pro ochranu svou, své rodiny i svého majetku

Bohužel se nedá moc předpokládat, že by kriminalita v budoucnu poklesla. Taktéž by bylo naivní žít v domění, že mě se to nemůže stát. Vždy je lepší předvídat, udělat maximum pro ochranu svou i své rodiny a majetku, snažit se být před zloději alespoň o krok napřed a zvážit investici do moderních zabezpečovacích systémů i v případě, kdy si myslíte, že doma nemáte nic cenného. Zloději mohou být jiného názoru a do domů se mnohdy vkrádají jen kvůli několika stokorunám. Navíc psychická újma a ztráta poctu bezpečí ve vlastním domově mnohdy bolí více než finanční újma. O tom by vám své jistě řekli ti, kteří zabezpečení svého obydlí podcenili.

Moderní a efektivní zabezpečení pro Vás zajistí společnost s dlouholetou tradicí a mnoha zkušenostmi: Top Security s.r.o.


19.11. 2013 11:47

Další články z našeho blogu

Moderní zabezpečení TOP Security -

Svěřte revize EPS do rukou odborníků

Elektronická požární signalizace tvoří důležitou součást protipožární ochrany objektů. Aby EPS plnila svůj účel, je nutné provádět její pravidelné revize. EPS spadá pod vyhrazená požární bezpečnostní zařízení varující před vznikem požáru. Jejich provoz je dán výrobcem, ale údržbu a revize stanovuje vyhláška 246/2001 Sb, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak využít nejmodernější technologie k nepřetržité ochraně svého domova?

„Osmatřicetiletý muž se večer vloupal do rodinného domu. Ukradl předměty v hodnotě 50 000 Kč.“ „V noci na Jičínsku došlo ke krádeži zahradní techniky za 80 000 Kč.“ „Do bytu se vloupal neznámý pachatel a způsobil škodu přes 100 000 Kč.“ Jsou vám tyto věty povědomé? Ještě aby ne, když je v televizi slýcháme dnes ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Mobilní turnikety – ideální zabezpečení vstupu na stavbu

Každé staveniště je potenciálně nebezpečné. V případě, že by se do areálu stavby dostala cizí osoba a zranila se, měl by zhotovitel stavby obrovský problém. Základní požadavky na zajištění staveniště stanovuje nařízení vlády č. 591/2006 Sb. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je nezbytné i z jiného důvodu. Na staveništích se obvykle ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

Kdo nic nemá, nic neztratí. Ostatní musí počítat s potenciálním rizikem a důkladně se na něj připravit. Jak na to? Existují v zásadě dvě základní možnosti. Mít našetřeno dostatek peněz, aby vás případná ztráta majetku existenčně neohrozila, ... celý článek >

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 17200,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací