Blog > Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy slouží k ochraně jak soukromých objektů jako jsou domy, byty, chaty a chalupy, ale i k zabezpečení firemních objektů, kanceláří atd. a hlídají také únik plynu, kouře, ohně, případně stoupající hladinu vody, ale na druhé straně mohou zajistit bezpečí vaše a vašich rodinných příslušníků uvnitř daného objektu.

Díky modernímu zabezpečení můžete mít svůj majetek pod kontrolou prakticky odkudkoli, kde se zrovna nacházíte, a to pouze stisknutím jediného tlačítka na svém chytrém mobilním telefonu, tabletu či počítači. Firma  Top Security je schopna v každém směru vyhovět vašim požadavkům a váš dům či byt zabezpečit podle vašich představ a přání.

Svůj dům či byt považujeme všichni za své útočiště, místo, kde chceme mít ničím a nikým nerušené soukromí. K tomu, aby naše soukromí bylo střežené, bezpečné a nenarušované můžeme výrazně napomoci volbou vhodných zabezpečovacích systémů. Podaří se nám tak zároveň eliminovat stres z narušení soukromí a ztráty či poškození předmětů, které máme v osobním vlastnictví.

Ke kvalitním bezpečnostním dveřím a ochranným fóliím na oknech lze ke snížení rozsahu škod využít ještě mnohé další zabezpečovací systémy. Prvním varováním pro každého narušitele soukromí bývají obvykle sirény, které jsou koncipovány tak, aby v rámci ochrany upozornily i sousedy na narušení a navíc aby spustily poplach již ve chvíli, kdy by se zloděj mohl pokusit o jejich odstranění.

Pokud se zloděj dostane dovnitř bytu, či domu, na jeho přítomnost zde reagují další vhodné senzory. Ty jsou napojeny na centrální systém řízení. Ke klasickým senzorům řadíme detektory pohybu, které fungují na nejrůznějších principech od infračervených přes mikrovlnné až po detektory doplněné kamerou. Detektory s kamerami jsou schopny zloděje nepříjemně překvapit a odradit od jejich záměru tím, že je vyfotí pomocí miniaturního blesku.

Základní řadu detektorů je dobré doplnit ještě o další rozšiřující prvky, například o senzory kontrolující přístup do objektu, či o detektory tříštění skla, případně o detektor magnetický, jenž reaguje na pokus otevřít okna i dveře u zajištěného objektu. 

Jistou specialitu mezi detektory představuje detektor reagující na pokus o manipulování s vnější žaluzií. Dalším druhem speciálních detektorů jsou speciální venkovní detektory s velmi úzkým pásmem detekce, které slouží v případech, že se zloděj pokusí přiblížit k oknu anebo k balkonovým dveřím zvenčí.

Speciálním typem senzorů jsou pak senzory venkovní, které patří mezi zabezpečovací systémy, které lze díky bezdrátovému systému umístit prakticky bez omezení na všechna potřebná místa.


29.01. 2014 14:47

Další články z našeho blogu

Moderní zabezpečení TOP Security -

Svěřte revize EPS do rukou odborníků

Elektronická požární signalizace tvoří důležitou součást protipožární ochrany objektů. Aby EPS plnila svůj účel, je nutné provádět její pravidelné revize. EPS spadá pod vyhrazená požární bezpečnostní zařízení varující před vznikem požáru. Jejich provoz je dán výrobcem, ale údržbu a revize stanovuje vyhláška 246/2001 Sb, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak využít nejmodernější technologie k nepřetržité ochraně svého domova?

„Osmatřicetiletý muž se večer vloupal do rodinného domu. Ukradl předměty v hodnotě 50 000 Kč.“ „V noci na Jičínsku došlo ke krádeži zahradní techniky za 80 000 Kč.“ „Do bytu se vloupal neznámý pachatel a způsobil škodu přes 100 000 Kč.“ Jsou vám tyto věty povědomé? Ještě aby ne, když je v televizi slýcháme dnes ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Mobilní turnikety – ideální zabezpečení vstupu na stavbu

Každé staveniště je potenciálně nebezpečné. V případě, že by se do areálu stavby dostala cizí osoba a zranila se, měl by zhotovitel stavby obrovský problém. Základní požadavky na zajištění staveniště stanovuje nařízení vlády č. 591/2006 Sb. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je nezbytné i z jiného důvodu. Na staveništích se obvykle ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

Kdo nic nemá, nic neztratí. Ostatní musí počítat s potenciálním rizikem a důkladně se na něj připravit. Jak na to? Existují v zásadě dvě základní možnosti. Mít našetřeno dostatek peněz, aby vás případná ztráta majetku existenčně neohrozila, ... celý článek >

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 17200,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací