Zabezpečovací systémy - ceník

Návrh zabezpečovacích systémů probíhá na základě osobního jednání s klientem. Klademe důraz na osobní přístup, zajímají nás konkrétní potřeby uživatele systémů. Analyzujeme rizika možného napadení objektu tak, aby byl výsledný bezpečnostní systém dokonalý z hlediska bezpečnosti, pohodlného ovládání i cenových možností klienta.

Návrh rozsahu zabezpečovacích systémů

Po prohlídce objektu navrhneme rozsah instalace tak, aby byla zajištěna správná funkčnost celého systému, splněny veškeré legislativní požadavky a v neposlední řadě naplněna vaše představa o zabezpečení majetku a nastavení dalších požadovaných funkcí. Z tohoto důvodu je bez fyzické prohlídky vašeho konkrétního objektu velmi obtížné stanovit přesný rozsah a cenu instalace alarmu.

Kolik stojí zabezpečovací systémy - příklady

Pro vaši lepší představu o rozsahu a cenách za bezpečností systém jsme připravili vzorové příklady typových instalací pro byt, dům a firmu.

Systém lze dále rozšířit o protipožární, kamerový, docházkový či přístupový systém. Využít lze i služby fyzické ostrahy.

Zabezpečovací systém do firmy

Chcete znát orientační cenu realizace profesionálního zabezpečení větší firmy, připravili jsme pro vás ceník typové instalace pro firmu:

Zabezpečení objektů (firma) - cena a typová instalace

Typová instalace pro vzorovou firmu je připravena v hybridní verzi s preferencí bezdrátového připojení, které je šetrné k interiéru firmy a výrazně zkracuje čas, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

Cena vzorové instalace včetně profesionální montáže je 63 335 Kč včetně DPH.

Nezávazná poptávka >

Zabezpečovací systém do DOMU - cena

Zabezpečení domu - cena a typová instalace

Typová instalace pro vzorový dům je připravena v bezdrátové verzi, která je šetrná k interiéru domu a výrazně zkracuje čas, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

Více o možnostech zabezpečení domu zde.

Cena vzorové instalace včetně profesionální montáže je 29.500,- včetně DPH. Cena bez instalace činí 25.000,- včetně DPH.

Nezávazná poptávka >

Zabezpečovací systém do BYTU - cena

Zabezpečení bytu - cena a typová instalace

Typová instalace pro vzorový byt je připravena v bezdrátové verzi, která je šetrná k interiéru bytu a výrazně zkracuje čas, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem. Systém je hybridní, to znamená, že lze připojovat jak drátové, tak bezdrátové prvky.

  • ústředna s vestavěným GSM komunikátorem umožňujícím komunikaci s bezpečnostním centrem (PCO) a mobilními telefony uživatelů pomocí mobilní aplikace, která je k systému zdarma
  • pohybový detektor sloužící k detekci pohybu například v obývacím pokoji
  • magnetický kontakt hlídající vstupní dveře do bytu
  • součástí dodávky je mobilní aplikace pro zasílání stavových zpráv a ovládání systému

Více o možnostech zabezpečení bytu zde.

Cena od 17 200 Kč s DPH.

Nezávazná poptávka >

Zabezpečovací systém do CHATY, GARÁŽE, SKLEPA... - cena

Zabezpečení firmy - cena a typová instalace

Typová instalace pro zabezpečení chaty, garáže či sklepa je připravena v bezdrátové verzi za využití minialarmu EPIR3. Instalace se obejde bez stavebních úprav, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

EPIR3 je spolehlivý, vysoce efektivní a dálkově ovladatelný minialarm, určený pro zabezpečení Vaší chaty, sklepa, garáže či jiných prostor. Minialarm EPIR3 se dokáže svými funkcemi vyrovnat některým větším zabezpečovacím systémům. Jedná se o systém zabudovaný v krytu pohybového čidla. Ke své činnosti využívá zabudovaný pohybový detektor (PIR) a SIM kartu GSM. Pro tento alarm můžete použít předplacenou SIM kartu či libovolný základní tarif vhodný pro zabezpečovací systémy od kteréhokoliv z operátorů). Díky SIM kartě s Vámi alarm komunikuje prostřednictvím mobilního telefonu. Minialarm EPIR3 Vás při narušení objektu informuje zasláním SMS nebo Vám minialarm zavolá, díky čemuž můžete slyšet, co se ve střeženém objektu děje. Alarm můžete jednoduše zapnout/vypnout pouhým prozvoněním. Minialarm EPIR3 má zabudovaný modul bezdrátové nadstavby, díky kterému můžete tento základní systém pro zabezpečení velmi snadno rozšířit o další bezdrátové detektory a bezdrátové prvky, jako je například siréna, klávesnice, ovládací klíčenka, detektory kouře, detektory otevření dveří či oken a podobně..

Cena minialarmu EPIR je 4.990 Kč s DPH. Instalace je jednoduchá, ale rádi Vám v případě potřeby minialarm do Vašeho objektu nainstalujeme.

Nezávazná poptávka >
 

Více o systémech zde.

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Z našeho blogu - o bezpečnostních systémech

Moderní zabezpečení TOP Security -

Svěřte revize EPS do rukou odborníků

Elektronická požární signalizace tvoří důležitou součást protipožární ochrany objektů. Aby EPS plnila svůj účel, je nutné provádět její pravidelné revize. EPS spadá pod vyhrazená požární bezpečnostní zařízení varující před vznikem požáru. Jejich provoz je dán výrobcem, ale údržbu a revize stanovuje vyhláška 246/2001 Sb, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak využít nejmodernější technologie k nepřetržité ochraně svého domova?

„Osmatřicetiletý muž se večer vloupal do rodinného domu. Ukradl předměty v hodnotě 50 000 Kč.“ „V noci na Jičínsku došlo ke krádeži zahradní techniky za 80 000 Kč.“ „Do bytu se vloupal neznámý pachatel a způsobil škodu přes 100 000 Kč.“ Jsou vám tyto věty povědomé? Ještě aby ne, když je v televizi slýcháme dnes ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Mobilní turnikety – ideální zabezpečení vstupu na stavbu

Každé staveniště je potenciálně nebezpečné. V případě, že by se do areálu stavby dostala cizí osoba a zranila se, měl by zhotovitel stavby obrovský problém. Základní požadavky na zajištění staveniště stanovuje nařízení vlády č. 591/2006 Sb. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je nezbytné i z jiného důvodu. Na staveništích se obvykle ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

Kdo nic nemá, nic neztratí. Ostatní musí počítat s potenciálním rizikem a důkladně se na něj připravit. Jak na to? Existují v zásadě dvě základní možnosti. Mít našetřeno dostatek peněz, aby vás případná ztráta majetku existenčně neohrozila, ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

Ušetří čas, peníze i nervy. Jak funguje elektronický přístupový systém a kdy jej oceníte?

Elektronický přístupový systém představuje soubor technických komponent, které evidují přístupy do budovy, vyhodnocují je, a společně jsou čím dál častěji používané pro zabezpečení firem, bytových objektů i škol. Na jaké bázi ... celý článek >

Moderní zabezpečení TOP Security -

5 tipů, jak ochránit majetek před odjezdem na dovolenou

Sezóna dovolených pokračuje – a tak většina domácností zůstává opuštěná. Nenechávejte otevřeno zlodějům. Zabezpečte váš majetek, abyste si mohli vychutnat bezstarostné volné dny. Naplno a bez stresu. celý článek >

Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

Zabezpečení domu

Prvotřídní zabezpečení domu za přijatelné ceny. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení bytu

Kvalitní zabezpečení bytu od 17200,- Kč. Alarmy, pohybová čidla, protipožární hlásiče atd.

Více informací

Zabezpečení chaty

Zabezpečte svou chatu proti zlodějům. Pohobová čidla, alarmy, bezpečnostní kamery atd.

Více informací

Zabezpečení firmy

Profesionální zabezpečení firmy proti zlodějům, vodě i požáru. Alarmy, kamery, požární hlásiče..

Více informací

Zabezpečení objektů

Spolehlivé a účinné zabezpečení prodejny, skladu, restaurace, stavby a dalších objektů.

Více informací